Doradztwo

Klasyczna motoryzacja to nie hobby dla każdego – wymaga ono bowiem wytrwałości, doświadczenia i wiedzy. My nimi dysponujemy i umożliwiamy naszym klientom znalezienie aut odpowiadających ich potrzebom. Takich, które dają czystą radość i których wartość może tylko wzrosnąć. Pomagamy i doradzamy zarówno tym, którzy dopiero wkraczają w magiczny świat klasyków, jak i tym, którzy już go poznali i chcą brnąć dalej.

Skupiamy się na autach wyjątkowych, które niosą ze sobą kawałek historii. Autach, które nie odejdą w zapomnienie i których wartość docenili już zarówno kolekcjonerzy, jak i rynek. Kupujący mogą mieć pewność, że nabywając auto na naszej aukcji wchodzą w posiadanie czegoś unikatowego.

Pojazdy, które oferujemy to samochody nietuzinkowe, często niedostępne na polskim rynku. Nasza sieć kontaktów wśród zachodnioeuropejskich kolekcjonerów pomoże w znalezieniu dokładnie tego, o czym Państwo marzą.


Oferujemy pomoc w sprzedaży samochodów z Państwa kolekcji. Znamy specyfikę zarówno rynku polskiego jak i rynków zagranicznych, a posiadane doświadczenie i sieć kontaktów międzynarodowych, gwarantuje wysoki poziom usług.

Ardor Cars to odpowiedź na Państwa potrzeby i wyjście naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Nasza pomoc doradcza nie limituje się  do oferty sprzedażowej, z wielką chęcią dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem rynkowym przy budowie lub powiększaniu kolekcji. Śledzimy rynki na bieżąco, i inaczej od innych firm na rynku staramy się rozpracować trendy, zrozumieć jak budować wartość dla kolekcji, nie zapominając o przyjemności nie tylko posiadania ale także użytkowania klasycznych samochodów.

Staramy się także pomóc i planować działania po zakupie. Serwisowanie, czy odpowiednie działania związane z renowacją pojazdu są także w zasięgu naszych kompetencji, pomożemy wybrać odpowiednie osoby z odpowiednim rzemiosłem, oraz w przypadku dalszej odsprzedaży, zaplanujemy formę najbardziej korzystną dla właściciela.

Oferta doradcza Ardor Cars to także pomoc przy zakupie zagranicznym. Wiemy jak ważne są dla naszych klientów europejskie i międzynarodowe targi oraz aukcje. Jesteśmy zawsze gotowi ich wesprzeć na każdym etapie poszukiwania pojazdów niezależnie czy to Techno Classica Essen, czy wyjazd na Pebble Beach, czy też regionalne targi we Włoszech. Dbamy o dyskrecję i pełen profesjonalizm.

Samochody w ofercie

Porsche 911 1995

Nissan 300ZX 1995

BMW 628 CSI 1987 (Rezerwacja)

MERCEDES-BENZ 250SL 1967

BMW 520I 1983