O NAS

Nowy samochód nabyty w salonie daje możliwość podróżowania z punktu A do B, zaś auto klasyczne zaprasza do podróży w czasie. Do epoki, w której kreatywności stylistów i inżynierów nie ograniczały normy, przepisy i konwenanse. Do czasów, kiedy motoryzacja była szczera, prawdziwa i autentyczna i nie znała takich pojęć jak uniformizacja, ekologia. Czasów, kiedy auta były projektowane przez pasjonatów, a nie księgowych.

Witamy w świecie Ardor Cars.

Ardor Cars jest pierwszym w Polsce butikiem specjalizującym się w doradztwie przy zakupie jak i przy sprzedaży wyjątkowych samochodów klasycznych i kolekcjonerskich, pośrednictwie w sprzedaży, komisie, doradztwie w budowaniu kolekcji i pomocy merytorycznej związanej z zakupem aukcyjnym samochodów.

Ardor Cars został stworzony jako drugi człon marki Ardor, w odpowiedzi na potrzebę specjalistycznej obsługi rynku samochodów wyjątkowych poza aukcjami organizowanymi przez Dom Aukcyjny Ardor Auctions. Powstał specjalnie dla właścicieli nie chcących powierzyć swych samochodów zwykłemu komisowi, oraz dla przyszłych właścicieli poszukujących czegoś więcej niż zwyczajny środek transportu.

Skupiamy się na samochodach wyjątkowych, które niosą ze sobą kawałek historii. Samochodach, które nie odejdą w zapomnienie i których wartość docenili zarówno kolekcjonerzy, jak i rynek. Kupujący mogą mieć pewność, że nabywając auto za naszym pośrednictwem wchodzą w posiadanie czegoś unikatowego.

Zapraszamy do kontaktu.