O NAS

Ardor Cars jest pierwszym w Polsce butikiem specjalizującym się w doradztwie przy zakupie jak i przy sprzedaży wyjątkowych samochodów klasycznych i kolekcjonerskich. Działalność naszej firmy obejmuje również pośrednictwo w sprzedaży, komis samochodów klasycznych oraz zabytkowych, doradztwo w budowaniu kolekcji i pomoc merytoryczną związaną z zakupem aukcyjnym samochodów. Zależy nam na profesjolaniej i uczciwej współpracy z naszymi klientami którzy sprzedają bądź kupują auto, dlatego do każdego samochodu stojącego w naszym garażu podchodzimy z pasją tak aby nasze usługi były na najwyższym poziomie.

Ardor Cars został stworzony jako drugi człon marki Ardor, w odpowiedzi na potrzebę specjalistycznej obsługi rynku samochodów wyjątkowych poza aukcjami organizowanymi przez Dom Aukcyjny Ardor Auctions. Powstał specjalnie dla właścicieli nie chcących powierzyć swych samochodów zwykłemu komisowi, oraz dla przyszłych właścicieli poszukujących czegoś więcej niż zwyczajny środek transportu.

Skupiamy się na samochodach wyjątkowych, które niosą ze sobą kawałek historii. Samochodach, które nie odejdą w zapomnienie i których wartość docenili zarówno kolekcjonerzy, jak i rynek. Kupujący mogą mieć pewność, że nabywając auto za naszym pośrednictwem wchodzą w posiadanie czegoś unikatowego.

Witamy w świecie Ardor Cars.

Zapraszamy do kontaktu.